Taisykės

Lankytojų registracija ir pirkimo procedūra

Norint įsigyti prekes elektroninėje parduotuvėje metroaudiniai.lt pirkėjas privalo užsiregistruoti bei patekti savo indentifikacinius (asmens duomenys) Pirkimo metu registracijos formoje pateikta vartotojo informacija (t.y. vardas, pavardė, adresas, elektroninio pašto adresas ir kita) bus naudojama tik užsakymų vykdymui. Ši informacija nebus viešinama ar teikiama tretiesiems asmenims be atskiro aktyvaus pirkėjo sutikimo. Susipažinti su pilna privatumo politika galite paspaude šią nuorodą.

Apmokėjimas

1. Pavedimas internetu – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Norint mokėti už prekes šiuo būdu, pirkimo procedūros metu Pirkėjas turi pasirinkti punktą “Banko pavedimu”. Užbaigus užsakymo pateikimo procedūrą, suformuojama išankstinė sąskaita. Pirkėjas atlieka pavedimą pats, sąskaitoje nurodytą pinigų sumą pervesdamas į Metro audiniai MB atsiskaitomąją sąskaitą. Pavedimo paskirtyje būtina nurodyti užsakymo numerį. Atsiskaitydamas šiame punkte nurodytu apmokėjimo būdu, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti nedelsiant. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir patvirtinamas prekių pristatymo terminas.

Bankiniu pavedimu apmokėjimo laukiame 1 dieną (24 val.). Negavus apmokėjimo per nurodytą laiką užsakymas yra atšaukiamas.
Mokėjimai per Paysera sistema įskaitomi nedelsiant. Negavus apmokėjimo per 2 val užsakymas yra atšaukiamas.

Prekių grąžinimas Visas prekes, išskyrus sveriamas ir matuojamas prekes, kurios pirkėjo pageidavimu buvo specialiai paruoštos, atpjautos, atkirptos ir pan, galima grąžinti per 14 dienų,  remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais reglamentuota tvarka. Su prekių grąžinimu susijusias išlaidas apmoka pirkėjas.
Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, nepraradusios prekinės išvaizdos, nesugadintos, nenuplėštomis etiketėmis ir su prekių įsigijimą patvirtinančiais dokumentais.Prekės negali būti grąžinamos, jeigu jos buvo sugadintos netinkamai naudojant.

Prieš grąžinant prekes, būtina gauti prekių grąžinimo patvirtinimą. Gavus prekių grąžinimo patvirtinimą grąžinamas prekes galite:
– siųsti registruota pašto korespondencijos siunta šiuo adresu: Kalniečių g. 247-54, LT-49340 Kaunas MB Metro audiniai;

Pinigus už grąžintas prekes, jeigu jos atitinka ankščiau išvardintus reikalavimus, pervesime į nurodyto banko sąskaitą per tris darbo dienas nuo prekių gavimo.

SVARBU!!! 

Nuotraukoje matoma prekės spalva gali skirtis priklausomai nuo Jūsų monitoriaus, telefono, planšetės ar kito įrenginio ekrano parametrų ir nustatymų.
Taip pat spalva gali skirtis dėl skirtingų gaminių partijų.